praceNabídka volných pracovních míst


Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň, Částkova 78, Plzeň přijme pro pracoviště Plzeň-město a pro pracoviště Tachov kvalifikovaného pracovníka na pozici psycholog s úvazkem 1,0. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie - magisterské studium, flexibilita, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost k výkonu činnosti, schopnost a zájem pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou, řidičský průkaz skupiny B vítán. Platová třída 12 (32 800,- Kč). Stupeň se odvíjí od délky praxe v oboru. Nástup možný dle dohody. Uchazeče prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu ředitelce PhDr. Ireně Příkazské: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň, Částkova 78, Plzeň přijme pro pracoviště Plzeň-město kvalifikovaného pracovníka na pozici speciální pedagog s úvazkem 1,0. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru speciální pedagogika – magisterské studium, flexibilita, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost k výkonu činnosti, schopnost a zájem pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou, řidičský průkaz skupiny B vítán. Platová třída 12 (32 800,- Kč). Stupeň se odvíjí od délky praxe v oboru. Nástup možný dle dohody. Uchazeče prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu ředitelce PhDr. Ireně Příkazské: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň, Částkova 78, Plzeň přijme pro pracoviště Klatovy kvalifikovaného pracovníka na pozici metodik prevence s úvazkem 0,5. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru (magisterské vzdělání, nejlépe obor psychologie, pedagogiky, sociální práce), flexibilita, schopnost a zájem pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B. Platová třída 12 (32 800,- Kč). Stupeň se odvíjí od délky praxe v oboru. Nástup možný dle dohody. Uchazeče prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu ředitelce PhDr. Ireně Příkazské: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň, Částkova 78, Plzeň přijme pro pracoviště Plzeň-město kvalifikovaného pracovníka na pozici metodik prevence s úvazkem 1,0. Zástup za MD. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru (magisterské vzdělání, nejlépe obor psychologie, pedagogiky, sociální práce), flexibilita, schopnost a zájem pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B. Platová třída 12 (32 800,- Kč). Stupeň se odvíjí od délky praxe v oboru. Nástup možný dle dohody. Uchazeče prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu ředitelce PhDr. Ireně Příkazské: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..