Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň - pracoviště Tachov

vypisuje výběrové řízení na pozici psycholog/psycholožka.

Požadavky: VŠ vzdělání - magisterské studium jednooborové psychologie (praxe ve školství výhodou)

Úvazek: 1,0

Nástup: dle dohody

Plat: dle platných platových tabulek pro školství a praxe

 

Životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo poštou na adresu PPP Tachov, K. H. Borovského 521, 347 01, Tachov.

Aktuality

 • Návrat dětí do škol

  Vzhledem k nové situaci, se kterou se nyní musí ředitelé, pedagogové i rodiče vypořádat, bychom Vám rádi nabídli několik materiálů, které by vás mohly vést v prvních společných dnech s dětmi ve škole. Jako vždy Vám ochotně nabízíme metodickou podporu v podobě konzultací (emailem, telefonem či osobně) při plánování návratu dětí do škol ať už nyní nebo až v září. Kontakty na svého oblastního metodika naleznete v sekci Prevence -> Základní informace. NÁVRAT DĚTÍ DO ŠKOL: Metodický materiál pro podporu ...číst dále.
 • Informace pro klienty v roce 2021

  Ve snaze zajistit Vám sjednané služby v této pro všechny složité době, Vás žádáme o spolupráci a důsledné dodržování následujících pravidel: Dodržujte, prosím, přesně termín a dobu objednání. Nezletilou osobu doprovází pouze 1 dospělá osoba. Ve společných prostorech se zdržujte pouze nezbytně nutnou dobu. Čekání na své dítě si zpříjemněte procházkou, nákupem apod.. Dohodněte se s naším zaměstnancem, kdy se máte dostavit na konzultaci po vyšetření. Přistupujte jednotlivě. Přednost mají předem objednaní klienti. Doporučujeme se předem telefonicky objednat i v ...číst dále.
 • PROVOZ PPP PLZEŇ V DOBĚ OD 21.12.2020 - 31.12.2020

  Vážení klienti, v době vánočních prázdnin bude provoz našeho zařízení omezen. Provoz bude probíhat dle níže uvedeného rozvrhu. Provoz pracoviště PPP Plzeň – město: V době od 21.12.2020 – 31.12.2020 pracoviště z technických důvodů uzavřeno pro veřejnost. V naléhavých případech kontaktujte, prosím, ředitelku PPP Plzeň:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; tel: 734 253 337, nebo administrativní pracovnici, paní M. Hajšmanovou na tel. čísle 734 253 338, e-mailem na adrese:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  v těchto úředních hodinách pro veřejnost: 21. 12. 2020 od 9:00 – 12:00                       ...číst dále.
 • 1
 • 2
 • 3